O Nas

Firma MEDSPORT-INNOVATIONS jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem wyrobów, akcesoriów i preparatów medycznych. Dbamy o to, aby produkty przez nas oferowane były wysokiej jakości, najlepsze w swojej kategorii, tylko o potwierdzonej skuteczności.

Nasza oferta adresowana jest do profesjonalistów w danej dziedzinie, ale również do osób prowadzących aktywny tryb życia. Wachlarz proponowanych artykułów jest bardzo szeroki i obejmuje wyroby służące do rehabilitacji, leczenia oraz przygotowania organizmu pod kątem treningu siłowego i wytrzymałościowego. Prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego z dowozem lub wysyłką do miejsca zamieszkania. Naszym klientom zapewniamy najlepszą opiekę medyczną – możliwość konsultacji z ekspertem. Staramy się pomóc w wyborze najlepszej placówki, lekarza bądź rehabilitanta.

Działamy z sukcesem już od 2014 roku, a w 2017 roku podpisaliśmy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dzięki temu możemy realizować wnioski pacjentów na zaopatrzenie w wyroby ortopedyczne i środki pomocnicze. W tym okresie zdobyliśmy spore doświadczenie oraz zaufanie wielu podmiotów-głównie w Polsce, ale także za granicą. Należą do nich kliniki medyczne,  apteki, placówki rehabilitacyjne, kluby sportowe, zawodnicy, klienci indywidualni oraz lekarze. Jednym z nich jest specjalista ortopeda dr.n.med. Jacek Jaroszewski. Bardzo cenimy sobie długoletnią współpracę z dr Jaroszewskim, która daje nam i naszym klientom gwarancję czerpania wiedzy i wsparcia medycznego z najlepszych źródeł.

Współpracujemy również z wieloma firmami oraz korporacjami o profilu medycznym, z którymi  łączy nas umowa partnerska. Są wśród nich: SPOL KINEMATICS TEX, JCL APARATURA MEDYCZNA, FITCAST SP. Z O.O., MAXIMUS S.C., WERON DENTAL, FIZJOMIX S.C., VALEANT POLSKA, MDT INT. oraz MEDICAST SP. Z O.O.

Od kilku lat ambasadorem naszej firmy jest wybitna lekkoatletka Karolina Jarzyńska-Nadolska, specjalizująca się w biegach długodystansowych. Wielokrotna medalistka mistrzostw kraju na stadionie i w hali m.in. (złoto na 5000m, Bydgoszcz 2009), uczestniczka igrzysk olimpijskich w maratonie i mistrzostw świata w półmaratonie (Londyn 2012, Kawarna 2012). Dwukrotnie pobiła rekord Polski w półmaratonie (Warszawa 2010 1.11.37) oraz (Poznań 2017 1.09.54)

KAROLINA JARZYŃSKA-NADOLSKA

     

 

0
    0
    Twój kosztyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu