O Nas

Firma MEDSPORT-INNOVATIONS jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem wyrobów, preparatów oraz sprzętu medycznego. Dbamy o to, aby produkty przez nas oferowane były wysokiej jakości, najlepsze w swojej kategorii, tylko o potwierdzonej skuteczności.

Nasza oferta adresowana jest do profesjonalistów w danej dziedzinie, ale również do osób prowadzących aktywny tryb życia. Wachlarz proponowanych artykułów jest bardzo szeroki i obejmuje wyroby służące do rehabilitacji, leczenia oraz przygotowania organizmu pod kątem treningu siłowego i wytrzymałościowego. Prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego (GAME READY, COMPEX SP8) z dowozem lub wysyłką do miejsca zamieszkania. Naszym klientom zapewniamy najlepszą opiekę medyczną oraz możliwość konsultacji z ekspertem. Staramy się pomóc w wyborze najlepszej placówki, lekarza bądź rehabilitanta.

Działamy z sukcesem już od 2014 roku, a w 2017 roku podpisaliśmy kontrakt z NARODOWYM FUNDUSZEM ZDROWIA. Dzięki temu możemy realizować wnioski pacjentów na zaopatrzenie w wyroby ortopedyczne i środki pomocnicze. W tym okresie zdobyliśmy spore doświadczenie oraz zaufanie wielu podmiotów-głównie w Polsce, ale także za granicą. Należą do nich kliniki medyczne, firmy farmaceutyczne, hurtownie medyczne, apteki, placówki rehabilitacyjne, kluby sportowe, zawodnicy, klienci indywidualni oraz lekarze. Bardzo cenimy sobie długoletnią współpracę  która daje nam i naszym klientom gwarancję czerpania wiedzy i wsparcia medycznego z najlepszych źródeł.

Ambasadorem naszej firmy była wybitna lekkoatletka Karolina Jarzyńska-Nadolska, specjalizująca się w biegach długodystansowych. Wielokrotna medalistka mistrzostw kraju na stadionie i w hali, uczestniczka igrzysk olimpijskich w maratonie i mistrzostw świata w półmaratonie.

Współpracujemy również z wieloma firmami oraz korporacjami o profilu medycznym, z którymi łączy nas umowa partnerska.

   

0
    0
    Twój kosztyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu